O Firmie

Platformy Bravi: prostota, która ułatwia życie!

Historia Braviisola

Ogromny sukces firmy Braviisol, włoskiego producenta platform roboczych, samojezdnych podestów ruchomych, podnośników koszowych oraz zwyżek nożycowych wynika w pierwszej linii z wieloletniego doświadczenia firmy w branży budowlanej. Firma Braviisol od końca lat siedemdziesiątych skutecznie działa również w branży instalacyjnej.

Na podstawie długookresowych i bardzo bogatych doświadczeń okazało się, iż nie można spełnić wszystkich oczekiwań rynku. Ponieważ żaden z posiadanych podnośników nie spełniał wszystkich wymagań rynkowych pod każdym względem, a chcąc zwiększyć zyski firmy, zdecydowano na uporządkowanie oferowanych produktów i zaczęto projektować nowe urządzenia.

Latami dążono do rozwoju produktów. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o końcowym użytkowniku, a w dalszej kolejności opracowano rozwiązania dla wymagającego rynku wynajmu. Dziś gama platform Bravi charakteryzuje wszechstronność, solidność i niezawodność. Pozwala użytkownikowi wygodnie, łatwo i bezpiecznie obsługiwać szeroki zakres prac na wysokości.

Filozofia, która zainspirowała firmę okazała się kluczową dla wszystkich projektów, opierała się bowiem przede wszystkim na następujących trzech zasadach: praktyczna, prosta, najbardziej wygodna praca na wysokości.

Kontakt

Mateco Polska

autoryzowany dystrybutor Braviisol Platforms

Adres

ul. Murarska 27,
43-100 Tychy

Telefon