Braviisol Solo Gyps

Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu urządzeń

SOLO GYPS eliminuje konieczność ręcznego podnoszenia płyt

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze instalacji płyt gipsowo­ kartonowych Bravi zaprojektowano niezwykłe urządzenie, które posiada niezbędne certyfikaty i może być wykorzystywane tylko na platformach LEONARDO i BRAVI LITE.

Do tej pory, aby ułożyć płytę gipsowo­ kartonową na suficie potrzeba było co najmniej dwóch osób. SOLO GYPS zdecydowanie upraszcza ten proces. Teraz tylko jeden człowiek wykona te prace.

Zbudowany z lekkiej, elektrycznie napędzanej prowadnicy i zdejmowalnego, regulowanego stelaża służy do trzymania i podnoszenia płyt. To proste, ale genialne urządzenie umożliwia jednemu człowiekowi podnoszenie i mocowanie płyt do konstrukcji.
Zamontowanie urządzenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi i jest bardzo szybkie. Po zakończeniu pracy można je błyskawicznie zdjąć w celu łatwiejszego przechowywania.

Całkowita waga urządzenia wynosi tylko: 45 kg
Urządzenie może podnosić płyty o długości do 3,65 m i wadze do 40 kg. Obniża się do poziomu podłogi, aby ułatwić ustawienie płyty na stelażu. Może być dostosowane do trzech różnych wysokości w zależności od wzrostu człowieka.

Urządzenie jest uruchamiane bezpośrednio z podestu ruchomego poprzez naciśnięcie przycisku startowego. Płyta porusza się po prowadnicy urządzenia z poziomu podłogi do pozycji nad głową a następnie jest tam utrzymywana we właściwym położeniu. Pracownik może wtedy swobodnie przymocować płytę wkrętami lub śrubami do konstrukcji

Dane techniczne

Karta katalogowa

Kliknij celem ściągnięcia karty katalogowej:

Kontakt

Mateco Polska

autoryzowany dystrybutor Braviisol Platforms

Adres

ul. Murarska 27,
43-100 Tychy

Telefon