Braviisol Leonardo HD

Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu urządzeń

Leonardo Heavy Duty to uaktualniona wersja standardowego podestu LEONARDO

Zmieniona z punktu widzenia wytrzymałości oraz siły, w pełni wyposażona w stalową obudowę oraz podwozie, a także kieszenie na łapy wózka widłowego.
Specjalnie zaprojektowana do użytku w najtrudniejszych warunkach, wraz z aktywną ochroną przed wybojami (dla większej przejrzystości podłoża) jest platformą preferowaną w środowisku budowniczym.
Zaprojektowane do potrzeb w budownictwie, produkty z serii LEONARDO eliminują konieczność wykorzystywania rusztowań, podnośników nożycowych oraz urządzeń z grupy “push-around”. Znika potrzeba wykorzystywania drabin oraz podpór, eliminując tym samym kłopoty związane z czasem oraz bezpieczeństwem pracy. Jedna osoba może z łatwością wykonać szybko, bezpiecznie i wydajnie całą pracę.

PORĘCZNOŚĆ
Dzięki kompaktowym rozmiarom LEONARDO HD i aż 35% zdolności pokonywania wzniesień użytkownik może z łatwością poruszać się wraz z platformą po całej przestrzeni – przez drzwi, na pochylniach, w ciasnych pomieszczeniach. Możliwe jest przejeżdżanie przez standardowe otwory drzwiowe bez konieczności opuszczania podestu przez operatora. Ważąc jedyne 508 Kg (1119 Lbs), jest wystarczająco kompaktowa i lekka by zmieścić się do większości z wind, po to by osiągnąć najwyższe piętra wysokich budynków w jak najkrótszym czasie.

BEZPIECZEŃSTWO
Poruszając się przy jej maksymalnej wysokości roboczej 4.9m, z maksymalnym obciążeniem, automatycznie zmniejsza prędkość. Nigdy więcej męczącego montowania czy rozmontowywania platform lub rusztowań, po to by umieścić je w odpowiednim miejscu!
Niezmiernie duża ładowność 180 Kg (397 Lbs) redukuje potrzebę wchodzenia lub schodzenia w celach ładowania materiału. Wbudowany czujnik pochylenia, migające światła oraz sygnał akustyczny, są tu standardowymi funkcjami.

TRWAŁOŚĆ
Prosta, bezproblemowa i efektywna kosztowo gama produktów z serii Leonardo jest rezultatem 15-sto letnich badań naszych techników. Niewymagająca konserwacji kolumna, która została wykonana ze starannie dobranych komponentów, dzięki prostocie decyduje o niskich kosztach obsługi: poza kontrolowaniem poziomu wody w bateriach, wszystkie maszyny z serii Leonardo praktycznie nie wymagają konserwacji.

Wytrzymały, kompaktowy joystick z ergonomicznie zaprojektowaną rączką oraz włącznikiem bezpieczeństwa umożliwia łatwą obsługę nawet w rękawicach!

Innowacyjny system podnoszenia masztu zaprojektowany przez BRAVI PLATFORMS i zastosowany we wszystkich modelach platform BRAVI spowodował radykalną zmianę w sektorze podnośników. Maszt wykonany ze specjalnego stopu aluminium jest praktycznie bezobsługowy. Koniec z konserwowaniem łańcuchów, żadnego smaru na maszcie. To wszystko, aby znacznie obniżyć koszty eksploatacji!

Dane techniczne

C. Maksymalna wysokość robocza 4.900 mm
A. Wysokość platformy podniesionej 2.900 mm
B. Wysokość stopnia wejściowego 400 mm
Szerokość platformy 680 mm
D. Długość platformy 1.115 mm
F. Szerokość podstawy 739 mm
G. Długość podstawy 1.192 mm
H. Wysokość platformy złożonej 1.747 mm
E Długość z rozuniętym podestem 1.700 mm
Prześwit przód 92 mm
Prześwit środek 87 mm
Maksymalna ładowność 180 kg
Całkowita waga platformy 510 kg
Zdolność pokonywania wzniesień 35%
Wewnętrzny promień skrętu 0
Bateria 2-12V 85 Ah
Napięcie 110/220v
Maksymalna prędkość jazdy 3 km/h
Prędkość jazdy przy podeście podniesionym 0,6 km/h
Spełnia normy Ansi A92.6, Oznaczenie CE, AS1418.10(int)

Karta katalogowa

Kliknij celem ściągnięcia karty katalogowej:

Kontakt

Mateco Polska

autoryzowany dystrybutor Braviisol Platforms

Adres

ul. Murarska 27,
43-100 Tychy

Telefon